Dostawa
1. Polska
 
Koszt
Koszt wysyłki uzależniony jest of wybranego sposobu dostawy. Aktualnie oferujemy następujące opcje poprzez firmę kurierską InPost.
 
Zamówienia standardowe:
- Paczkomat 13.99 PLN
- Kurier 17.50 PLN
  
Wysyłka jest bezpłatna dla wszystkich zamówień standardowych do Polski od 200 PLN.
 
Czas dostawy
Aroma Jar team przystąpi do realizacji zamówienia po jego opłaceniu, a wciągu 48h jest ono przetworzone i przekazane do dostarczenia.
 
 
 
2. Reszta Świata
 
Koszt
 
Jeżeli zamawiasz spoza Polski, prosimy o kontakt mailowy (shop@aroma-jar.pl), abyśmy mogli szybko wycenić najbardziej wygodny sposób dostawy. 
 
**Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia, kiedy kraj odbiorcy nie zezwala na dostarczenie paczki z przyczyn niezależnych od nas. Dodatkowo, Kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne i podatki importowe, które mogą mieć zastosowanie oraz przestrzeganie prawa w kraju, do którego przesyłka została zamówiona. Nie odpowiadamy za opóźnienia spowodowane odprawą celną.
 
Czas dostawy
Aroma Jar team przystąpi do realizacji zamówienia po jego opłaceniu, a wciągu 48h jest ono przetworzone i przekazane do dostarczenia. Proszę pamiętać, że w związku z zaistniałą sytuacją na świecie czas dostawy może się wydłużyć. Aczkolwiek, każde zamówienie otrzymuje numer zamówienia do śledzenia dla Państwa wygody. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl